آکادمی مرکز تماس و ارتباط با مشتری
آکادمی آموزش مراکز ارتباط با مشتری

آکادمی آموزش مراکز ارتباط با مشتری

شرکت سفیر آبی آرام، به عنوان اولین شرکت برون سپاری مرکز ارتباط در ایران با بیش از 10 سال تجربه در اجرای پروژه های بزرگ داخلی و بین المللی در این زمینه،و همچنین ایفای نقش به عنوان آکادمی آموزش مراکز ارتباط با مشتری ,  از زمان تأسیس آن، نقش مهم آموزش در این صنعت را به رسمیت شناخته است و در این راستا، با همکاری مدرسان حرفه ای و همچنین با تکیه بر دانش و تجربه سازمان و مدیران دوره های تخصصی برای مراکز تماس در سطوح مختلف اجرا کرده است.همچنین آکادمی آموزش , برگزار کننده سمینار های در خصوص معرفی و آموزش مرکز ارتباط (کال سنتر)  و خدمات مشتریان میباشد.

واقعیت این است که در جهان امروز آنچه مهم است نیروی انسانی است. اقتصاددانان معتقدند که در نهایت مشخصه های فرایند توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور، نه سرمایه و سایر منابع مادی بلکه منابع انسانی است.

خدمات ما

مشاوره مراکز ارتباط

مشاوره مراکز ارتباط با مشتری با توجه به گستردگی تجهیزات و هچنین ماژول های مربوط به مراکز تماس و CRM  و تنوع کارکردهای آنها در … "مشاوره مراکز ارتباط"

آکادمی آموزش مراکز ارتباط با مشتری

آموزش مدیران مراکز ارتباط مهارت های و دانش لازم برای مدیریت موثر مرکز ارتباط استراتژی های مرکز ارتباط پیروی از معیارها نظارت و مربیگری آموزش … "آکادمی آموزش مراکز ارتباط با مشتری"

دوره های آموزشی

مدیران مراکز ارتباط

سرپرستان مراکز ارتباط

کارشناسان مراکز ارتباط

آکادمی آموزش مراکز ارتباط با مشتری، یک مرکز ارزیابی تخصصی، آموزش و سنجش مراکز تماس و نیروهای شاغل در صنعت خدمات مشتری میباشد.

تازه ترین مقالات

وظایف سرپرست مرکز تماس

امروزه از وظایف سرپرست مرکز تماس (کال سنتر)میتوان به ترکیبی از ارائه دهنده خدمات تخصصی، مربی، مدرس، ناظر، انگیزه دهنده و مدیر اشاره کرد. انتظار می … "وظایف سرپرست مرکز تماس"

استانداردهای مرکز تماس

خدمات مشتری اساس بسیاری از مشاغل و دلیل اصلی وفاداری مشتریان و یا کشاندن آنها به سمت رقبا است.شرکتها برای سنجش عملکرد مرکز تماس خود، … "استانداردهای مرکز تماس"

مشتریان ما

ارتباط با ما

آکادمی آموزش مراکز ارتباط با مشتری

شرکت سفیر آبی آرام، به عنوان اولین شرکت برون سپاری مرکز ارتباط در ایران با بیش از 10 سال تجربه در اجرای پروژه های بزرگ داخلی و بین المللی در این زمینه، از زمان تأسیس آن، نقش مهم آموزش در این صنعت را به رسمیت شناخته است و در این راستا، با همکاری مدرسان حرفه ای و همچنین با تکیه بر دانش و تجربه سازمان و مدیران دوره های تخصصی برای مراکز تماس در سطوح مختلف اجرا کرده است.