چهارشنبه 14 شهریورماه سالروز تولد زنده یاد مجتبی کاشانی، بنیان‌گذار جامعه یاوری و از سوی دیگر تقارن این روز با 5 سپتامبر، روز جهانی نیکوکاری بهانه ای شد تا بازارچه خیریه ای برای کمپین «کوله پشتی+روپوش مدرسه» برگزار شود.

تو ای زیباترین خورشید زیبایم       تو ای والاترین مهمان دنیایم                  

بدان آغوش من باز است         شروع کن ...           

یک قدم با تو               تمام گام های مانده اش با من

 

دَر شکوفایی باوَرمان یاری شما نَهفته است، شوق انسان بودَن و خلق فرصَتی برای بَخشش.

این بازارچه در ساختمان بانکداری الکترونیک بانک آینده و با حضور پرسنل شرکت‌های تجارت الکترونیک ارتباط فردا، سفیر آبی آرام، رهیاب رایان فردا و بانک آینده برگزار شد و در آن 45 قلم کالای فرهنگی، مثل کتاب، دفتر، نوشت افزار، تابلوی عکس و نقاشی و... به مزایده گذاشته شد و در نهایت مبلغی بیش از 13میلیون تومان برای کمک به این کمپین جمع‌آوری شد
پیش از این و در جریان کمپین "افطار 20" هم دو بازارچه خیریه مشابه در همین مکان برپا شده بود که با همت پرسنل این 4 موسسه، حدود 55 میلیون تومان برای تهیه افطار دانش آموزان مناطق محروم کمک جمع آوری شد.
کمپین کوله پشتی+روپوش مدرسه برای تامین مایحتاج دانش آموزان مناطق محروم از 10 مرداد آغاز شده و تا 10 مهرماه ادامه دارد.

بچه‌های زیادی در گوشه و کنار ایران هستند که به خاطر نداشتن لوازم التحریر یا روپوش مدرسه به سختی تحصیل می‌کنند. همه ما دانش آموزان قدیمی به خوبی میدانیم که فصل آغاز مدرسه بدون داشتن " لوازم التحریر جدید، روپوش مدرسه یا کیف و کوله پشتی نو " لطف زیادی ندارد.

در کمپین « کوله‌پشتی مهر، روپوش مدرسه » هر کودک محروم یک کیف پر از لوازم التحریر و یک دست روپوش مدرسه هدیه می‌گیرد. ما می‌خواهیم کاری کنیم که هیچ کودکی به خاطر #فقر مالی از آموزش و تحصیل #محروم نماند.