مسابقات قوتسال جام پارک فناوری پردیس

روز آخر دور مقدماتی مسابقات فوتسال که در روز پنج شنبه برگزار گردید با اتفاقات پیش بینی نشده روبرو شد! در اولین بازی تیم های شزان و مشاوران انرژی با هم روبرو شدند، تیم شزان که انگیزه ای برای این مسابقه نداشت با وجود مصدومیت یکی از بازیکنان

روز آخر دور مقدماتی مسابقات فوتسال که در روز پنج شنبه برگزار گردید با اتفاقات پیش بینی نشده روبرو شد! در اولین بازی تیم های شزان و مشاوران انرژی با هم روبرو شدند، تیم شزان که انگیزه ای برای این مسابقه نداشت با وجود مصدومیت یکی از بازیکنان، دروازه بان خود را هم در جریان بازی از دست داد تا شکست سنگینی را تجربه کند! مشاوران هم که از قبل صعودش به مرحله بعد مسجل شده بود، برای سرگروهی به یک تفاضل گل بالا نیاز داشت که در نهایت با ۱۴ گل به این نتیجه رسید.

 

اما دو دیدار بعدی یک جنگ تن به تن بود! زیرا صعود هر تیم از این دو گروه به پیروزی در دیدار رو در رو بستگی داشت.

 

در بازی دوم تیم صندوق توسعه فناوریها دست به کار بزرگی زد و تیم سوم مسابقات سال گذشته را در یک بازی جسورانه با نتیجه ٢ بر ۱ شکست داد تا سومین تیم صعود کننده به مرحله بعد باشد. حذف تیم های نایب قهرمان و سوم سال گذشته از دور مقدماتی مسابقات امسال حکایت از بالا رفتن سطح کیفی بازیها دارد...

 

گرچه در مسابقه سوم تیم آسان پرداخت برای صعود به یک تساوی نیاز داشت، ولی این تیم فطروسی بود که به گل اول بازی رسید و در ادامه چندین موقعیت گل را نیز از دست داد. آسان پرداخت که صعود خود را در خطر می دید از اواخر نیمه اول عزم خود را برای پیروزی جزم و در پایان با درخشش بازیکن شماره ٧ خود به برتری ۴ بر ۱ رسید.

 

به این ترتیب تیمهای سفیر آبی آرام و آسان پرداخت از گروهA و مشاوران انرژی و صندوق توسعه فناوری از گروه B به مرحله بعد صعود کردند.

 

تیم های صعود کننده به مرحله بعد مسابقات

۱-سفیر آبی آرام

٢-مشاوران انرژی

٣-صندوق توسعه فناوریها

۴-آسان پرداخت

سفیر آبی آرام و مشاوران انرژی فینالیست شدند.

⚫تلاش آسان پرداخت و صندوق توسعه برای کسب مقام سومی...

⚫حضور تماشاگران خارجی برای تشویق یکی از تیمهای حاضر...

 

 

تاریخ 12/6/96 فینال این مسابقات است....